OBCHOD, KTERÝ MÁ SMYSL

Nejdůležitější v jakémkoli obchodě není prodat, ale aby zákazník koupil.*

 

Pokud tuto větu chápete, dejte se k nám. Dobrý obchod totiž ani zdaleka není to, že někdo zákazníka podvede, naláká, nebo mu zatají podstatnou skutečnost, a tak získá jeho podpis, či podání ruky.
Dobrý obchod je jen ten, kde zákazník koupí, koupí protože chce, nebo protože touží. 
Dobrý obchod je ten, kde se zákazník, podpořen dobrým výkonem obchodníka, sám rozhodne a koupí.  

 

 

The Sales Bible, Jeff Gittomer, HarperCollins Publishers, 2008

TELEFONNÍ OBCHODNÍK


CO JE TO ZA PRÁCI

 

podívat se můžete tady

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Telefonní obchodník je tím nejdůležitějším z nás. Zajišťuje, aby zákazník rád a nadlouho koupil to, co ostatní ve společnosti vymysleli, zařídili, vyrobili nebo podporují svou službou.

Telefonní obchodník pomáhá lidem, kteří to mají ke službám daleko, ať již z důvodu bydliště mimo velká města, zdravotního omezení, věku, či pracovní vytíženosti, uplatnit své právo na výběr dodavatele služeb a na výběr nejvýhodnější nabídky

U nás telefonní obchodník buď přímo prodává elektřinu a plyn zákazníkům z řad domácností, nebo sjednává schůzky našim poradcům, kteří navštíví zákazníka v domácnosti, na chatě, nebo v zaměstnání a nabídku elektřiny a plynu od Bohemia Energy představí v zákazníkově domácím prostředí.

 

 

CO NABÍZÍME
 

Základní mzda telefonního obchodníka při nástupu činí 230 Kč/hodinu.

To se skládá ze 190 Kč pevné hodinové mzdy a 40 Kč příplatků za zácvik a pravidelnou docházku po dobu prvních tří měsíců (z toho první dva měsíce je intenzivní školení a zácvik, po celé tři měsíce pak řízený rozvoj dovedností a znalostí)

Po třech měsících má obchodník dostatek zkušeností, aby si mohl výplatu podstatně zvýšit o prémie. Nejméně 10% našich prodejců dosáhne na prémie ve výši 100% a výše, tj dalších 230 Kč/hod.

Ke mzdě náleží řada dalších výhod:

  • sedmihodinová směna (více času pro rodinu a koníčky)

  • možnost zkrácených úvazků (6,5,4 hodinové směny)

  • přestávka na odpočinek po každé odpracované hodině 10 minut (relaxační místnosti s kuchyňskou linkou, televizí, fotbálkem)

  • flexibilní pracovní doba (můžete si během týdne napracovat až jeden volný den)

  • týden dovolené navíc, celkem 5 týdnů

  • obědy v závodní jídelně zdarma (teplý a studený bufet, výběr z jídel)

  • káva, kakao, čaj, voda, sodovka po celý den zdarma

  • kurzy angličtiny s rodilým mluvčím zdarma

 

PRO KOHO JE TATO PRÁCE?

Pro každého. Mezi našimi obchodníky již dnes najdete studenty vysokých škol, čersvé absolventy, maminky na mateřské či po návratu z ní, obchodníky na začátku, vrcholu i před koncem kariéry. Najdete u nás obchodníky v předdůchodovém věku i vysoce výkonné seniory, kteří hravě strčí mladé kolegy do kapsy. Do naší budovy se lehce dostanete i na vozíku. Jedno ale kandidáti na obchodníka mít musí: energii a chuť do práce obchodníka.
To ostatní zajistíme my.

 

VYPLNIT TENHLE FORMULÁŘ MÁ SMYSL:

Vyplňte prosím formulář a zbytek nechte na nás, včetně ochrany Vašich dat, která bychom chránili i bez GDPR. Vaše data budeme zpracovávat jen za účelem nabídky zaměstnání a smažeme je z našich záznamů o uchazečích po třech letech od odeslání vyplněného formuláře. Odesláním vyplněného formuláře nám svá data svěřujete k výše uvedenému zacházení.

OZVEME SE KAŽDÉMU. Nejpozději následující pracovní den po vyplnění formuláře, obvykle však dřív. 

 

NEHLEDÁME KOSMONAUTY, NEJSME NASA

Ale stejně jako oni hledáme šikovné, aktivní a chytré lidi plné energie a originálních nápadů. Už dávno neplatí, že práce v zákaznickém centru je zaměstnáním poslední volby. Naše kontaktní centrum je plné vzdělaných a tvořivých lidí a špičkových technologií.

Jsme tu proto, abychom pomáhali lidem, kteří to mají ke službám daleko, ať již z důvodu bydliště mimo velká města, zdravotního omezení, věku, či pracovní vytíženosti, uplatnit své právo na výběr dodavatele služeb a na výběr nejvýhodnější nabídky. A to nám dává smysl. Práce, která dává smysl. Našli jste ji.

Jsme Bohemia Direct Marketing a.s., Kolbenova 931/40b, Praha 9, www.bohemiadirect.cz , © 2020