PRÁCE, KTERÁ MÁ SMYSL

Než se pro nás rozhodnete, projděte si konkurenční nabídky. Třeba nabízejí lepší práci, nebo lépe platí. Zeptejte se našich zaměstnanců, přijďte se k nám podívat (zavolejte zdarma na 800 333 000 a domluvte si návštěvu). Vygooglete si nás. A pak honem vyplňte ten žlutý formulář, který máme dole na každé stránce, protože až si nás proklepnete, právě tohle
Vám bude
DÁVAT SMYSL

NIKDE SE NESCHOVÁVÁME (NEMÁME PROČ)

Jsme Bohemia Direct Marketing a.s., IČ: 041 96 511, DIČ: CZ04196511

Sídlíme na Kolbenově ulici 931/40b, v Praze 9 - Vysočanech 

Zavolat nám můžete zdarma ze všech sítí na telefonní číslo 800 333 000

nebo pište na adresu nabor@bohemiadirect.cz

Pokud si nás chcete proklepnout, udělejte to, třeba si nás vygooglete, stačí kliknout na obrázek:

BDM_Google.jpeg

Nebo se k nám virtuálně podívejte.

UŽ VÁM TO DÁVÁ SMYSL? VYPLŇTE FORMULÁŘ!

Vyplňte prosím formulář a zbytek nechte na nás, včetně ochrany Vašich dat, která bychom chránili i bez GDPR. Vaše data budeme zpracovávat jen za účelem nabídky zaměstnání a smažeme je z našich záznamů o uchazečích po třech letech od odeslání vyplněného formuláře. Odesláním vyplněného formuláře nám svá data svěřujete k výše uvedenému zacházení.

OZVEME SE KAŽDÉMU. Nejpozději následující pracovní den po vyplnění formuláře, obvykle však dřív. 

 

NEHLEDÁME KOSMONAUTY, NEJSME NASA

Ale stejně jako oni hledáme šikovné, aktivní a chytré lidi plné energie a originálních nápadů. Už dávno neplatí, že práce v zákaznickém centru je zaměstnáním poslední volby. Naše kontaktní centrum je plné vzdělaných a tvořivých lidí a špičkových technologií.

Jsme tu proto, abychom pomáhali lidem, kteří to mají ke službám daleko, ať již z důvodu bydliště mimo velká města, zdravotního omezení, věku, či pracovní vytíženosti, uplatnit své právo na výběr dodavatele služeb a na výběr nejvýhodnější nabídky. A to nám dává smysl. Práce, která dává smysl. Našli jste ji.

Jsme Bohemia Direct Marketing a.s., Kolbenova 931/40b, Praha 9, www.bohemiadirect.cz , © 2020