DĚKUJEME ZA VYPLNĚNÍ FORMULÁŘE
JSME RÁDI, ŽE VÁM TO TAKÉ DÁVÁ SMYSL

Každému, kdo vyplnil a odeslal formulář se ozveme. Telefonicky nebo e-mailem. Obvykle do 24 hodin. S většinou kandidátů se pak sejdeme během pár dnů od odeslání informací. O víkendech a svátcích ale odpočíváme a nabíráme síly na ještě lepší služby našim potenciálním i stávajícím zaměstnancům.  

 

Možná už jen malý kousek Vás dělí od práce, do které budete rádi chodit. Práce, ve které si slušně vyděláte. Práce v příjemném prostředí, mezi sympatickými lidmi. Práce s dostatkem času pro rodinu či na koníčky. Práce užitečné. Práce která dává smysl. DÁL UŽ NEHLEDEJTE, NAŠLI JSTE.

 

Těšte se k nám.

NEHLEDÁME KOSMONAUTY, NEJSME NASA

Ale stejně jako oni hledáme šikovné, aktivní a chytré lidi plné energie a originálních nápadů. Už dávno neplatí, že práce v zákaznickém centru je zaměstnáním poslední volby. Naše kontaktní centrum je plné vzdělaných a tvořivých lidí a špičkových technologií.

Jsme tu proto, abychom pomáhali lidem, kteří to mají ke službám daleko, ať již z důvodu bydliště mimo velká města, zdravotního omezení, věku, či pracovní vytíženosti, uplatnit své právo na výběr dodavatele služeb a na výběr nejvýhodnější nabídky. A to nám dává smysl. Práce, která dává smysl. Našli jste ji.

Jsme Bohemia Direct Marketing a.s., Kolbenova 931/40b, Praha 9, www.bohemiadirect.cz , © 2020